Sesje hipnoterapii w Warszawie oraz online

hipnoterapia Warszawahipnoterapia Warszawa

Jeśli czujesz, że  jesteś gotowa/ gotowy na realną zmianę, na połączenie się ze swoim najlepszym potencjałem oraz wprowadzenie go w swoje życie to jesteś we właściwym miejscu. Dzięki hipnoterapii możesz zrobić milowy krok w kierunku życia w zgodzie  z prawdziwą potrzebą swojego serca. 

Tylko Ty możesz tego dokonać. Tylko Ty możesz odnaleźć siebie. Ani ja ani nikt inny nie może odbyć tej podróży za Ciebie. Mogę Ci jednak towarzyszyć we wspólnej podróży. 

 

Nurty hipnoterapii, w których pracuję

Pracuję w nurtach hipnoterapii klasycznej i transpersonalnej.  Hipnoterapia klasyczna bierze pod uwagę głównie podświadomość człowieka i korzysta z jej zasobów, które są bezgraniczne jak ocean. Podczas sesji hipnoterapii transpersonalnej  bierzemy natomiast pod uwagę także duchowy wymiar człowieka, jego tzw. wyższe ja, duszę, której oddajemy główne prowadzenie podczas sesji. Dzięki temu możliwe jest uzdrowienie problemu na jeszcze głębszych poziomach. 

Obydwie ścieżki są bardzo efektywne oraz przynoszą realne rezultaty terapeutyczne i rozwojowe. Po wspólnej konsultacji dostosujemy metodę do Twojego systemu wartości i gotowości, ponieważ to właśnie Twoja pełna zgoda i otwartość są niezbędnymi warunkami do sukcesu procesu hipnoterapeutycznego.  

Ile sesji potrzebujesz do osiągnięcia trwałej zmiany?

Już po pierwszej sesji poczujesz zmianę. Jednak  jeśli jeszcze nie brałaś/ nie brałeś udziału w procesie hipnoterapeutycznym, dla trwałej zmiany, której pragniesz,  potrzebny jest proces od 3 do 5 sesji hipnoterapeutycznych. Dzięki temu zmiana może nastąpić na kilku poziomach, utrwalić się w umyśle świadomym, podświadomym oraz w polu duchowym.  Klienci nieraz mówią, że po przejściu przez cykl 5 sesji mają wrażenie zrobienia tzw. skoku kwantowego w swojej świadomości, czyli takiego uwolnienia się od problemu jakiego wcześniej nie doświadczyli. 

Przeprowadzam sesje stacjonarne w Warszawie, oraz on-line.

GOTOWA/ GOTOWY NA PRAWDZIWĄ ZMIANĘ?  

W czym mogę Ci pomóc podczas sesji hipnoterapeutycznych?

OPTYMALNA WAGA 

Niewyrażone emocje, głęboko pochowane traumy, osobiste i rodowe, determinują nasz stosunek do ciała i odżywiania. Uzdrowienie przyczyny nadmiernego jedzenia lub niedojadania, oraz aktywowanie w sobie nowych zasobów, dzięki którym potrafimy zadbać o to co jemy oraz jak jemy, pomoże Ci zapanować nad swoją wagą. Odzyskaj poczucie sprawczości względem swojego ciała. 

 

UWOLNIENIE SIĘ OD LĘKÓW I FOBII

Hipnoterapia daje ogromne możliwości sięgnięcia do przyczyny powstania lęków i fobii oraz uzdrowienia tego miejsca. W rezultacie wyzwolisz się z ich szponów, będziesz wolnym człowiekiem z poczuciem sprawczości. Żyj Pełnią Życia.

 

NERWICE, NATRĘCTWA, ATAKI PANIKI

Te sytuację mają także swoje źródło. Odpowiedź na to jak się z nich wyzwolić jest w Twojej podświadomości i w Twojej duszy. Hipnoterapia może być Twoją drogą do Wolności.

 

STRES POURAZOWY

Wiele klinicznych badań potwierdza, że hipnoterapia jest jedną z najbardziej skutecznych metod uzdrowienia stresu pourazowego. Odzyskaj spokój oraz swoją wewnętrzną Moc.

 

WYCHODZENIE Z TRAUMY

Uwolnij się od ciężaru trudnego doświadczenia oraz zbuduj takie zasoby, które będą Cię wspierać na Twojej drodze życia. Od tego momentu Twoje szczęście będzie w Twoich rękach a Ty zaczniesz kreować życie z poziomu swojej naturalnej MOCY.

 

PEWNOŚĆ SIEBIE

Na czym jest zbudowana Twoja pewność siebie? Czy opiera się o czynniki zewnętrzne lub wewnętrzne? Zbuduj swoją wewnętrzną oś, która da Ci oparcie w sobie w momentach zachwiania. Poczuj się pewnie w sobie.

 

POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

Czy wiesz kim jesteś? Jak siebie definiujesz? Jesteś gotowa, gotowy uznać siebie za dobrą, zdolną, wartościową i zasługującą na miłość osobę? Jeśli nie, hipnoterapia pomoże Ci uzdrowić to co podpowiada Ci, że jest odwrotnie. Dzięki temu wzmocnisz w sobie poczucie własnej wartości jak i gotowość do manifestowania go w codziennym życiu.

 

UZDROWIENIE KOBIECOŚCI

Rozwiń w pełni swoje Skrzydła. Dzisiaj jest ten czas, kiedy możesz pozwolić sobie na bycie sobą, prawdziwą, Kobietą w swojej mocy.

 

ZDROWA RELACJA

Relacje, związki – jeden z najważniejszych obszarów w naszym życiu. Jak go zbudować skoro rany z poprzednich związków nie pozwalają na rozluźnienie się oraz przyjęcie do swojego życia nowej relacji? Ulecz zranione serce, wyczyść zapisy rodowe i karmiczne, które trzymają cię w przeszłości  i zbuduj zdrową relację.

 

SZCZĘŚLIWA MAMA

Nadszedł czas na realizację Ciebie jako kobiety matki? Powinnaś się cieszyć a jednak coś nie gra? Trudno Ci nawet określić co jest nie tak, ale coś nie pozwala Ci w pełni cieszyć się macierzyństwem?  Pozwól sobie na zbudowanie równowagi, która pomoże Ci doświadczać Macierzyństwo i Kobiecość w Spełnieniu.

 

PEŁNIA MOCY

Sięgnij do źródła swojej mocy i odpowiedz sobie na pytania: Kim jestem? Dokąd zmierzam? Czego pragnie moje serce? Rozpoznaj swój najlepszy potencjał, odkryj swoje talenty i wprowadź to wszystko w swoje życie. 

*

To jest tylko kilka wybranych tematów. Możesz mieć swój unikatowy temat, który nie znajduje się na tej liście.

Dowiedz się co powiedzieli inni, którzy wybrali się w tę podróż ze mną. 

Wybierz się w przyjemną podróż hipnotyczną już teraz.  MEDYTACJĘ ZDROWIA nagrałam dla Ciebie.  Pomoże Ci w aktywowaniu Twojego wewnętrznego uzdrowiciela.

Zapraszam na sesje hipnoterapii w Warszawie lub online

Jeśli potrzebujesz porozmawiać, poczuć czy ta metoda jest dla Ciebie, czy  jest między nami chemia, zapraszam na darmową konsultacje on- line.

Przeprowadzam sesje stacjonarne hipnoterapii w Warszawie, oraz on-line.

Głęboko wierzę w mądrość  Twojej duszy, która wie, dlaczego przyprowadziła Cię na sesje terapeutyczną właśnie do mnie, właśnie w tym momencie. To gotowość Twojej Duszy ma tutaj największe znaczenie, za nią należy podążać po to żeby dojść do najważniejszego dla Ciebie Celu.

Skontaktuj się ze mną!

Zobacz opinie o hipnoterapii osób, które wybrały się w tę podróż wraz ze mną!

Potrzebujesz zgłębić zagadnienia tematu hipnozy oraz hipnoterapii? Zapraszam do przeczytania odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Opinie o moich sesjach hipnoterapii

 

Był to mój pierwszy kontakt z Czytaniem Duszy i hipnozą. Zupełnie nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Czułam, że utknęłam i dalej sama już nie „przeskoczę”.
Trafiłam na Anitę przypadkiem, przyciągnęła mnie jej strona. Postanowiłam zaufać sobie, temu co jest we mnie oraz zaufać osobie, która będzie mi towarzyszyć w tej „podróży”.
Zaczęłam od Czytania Duszy. Przekaz i moc sesji (on-line) był dla mnie tak bliski, a zarazem niezwykły. Zrozumiałam skąd wzięły się niektóre (czasem abstrakcyjne) myśli, które towarzyszą mi w życiu. To było mocne przeżycie. Chcąc kontynuować i ruszyć danej podjęłam decyzję o sesjach hipnozy – każde spotkanie było inną podróżą, zaskakującą. Teraz widzę szerzej i czuję jakbym weszła na poziom wyżej swojej  świadomości.
Zaufałam, uwierzyłam i dałam się zaskoczyć. Czas pokaże gdzie dojdę, ale już patrzę inaczej na siebie oraz otaczający mnie świat.
Dziękuję Anita za prowadzenie mnie w tej podróży. Masz dar i moc!
∼ Karolina K.

 

Sesje hipnoterapeutyczne dały mi powrót do siebie, do swojego ciała, do poczucia siebie jako integralnej jednostki. Nie czuje już oderwania ciała od ducha i odwrotnie. Czuję, że te dwa aspekty stały się jednością.  Wszystko stało się takie spójne we mnie. Mogę czuć to co we mnie się zadziewa oraz czuć siebie tak fizycznie. Po każdej sesji czułam ogromne zmiany na wielu poziomach. Oczywiście główna intencja nadal pracuje we mnie i myślę, że to potrwa ale właśnie to, co się w trakcie sesji zadziało i potem pracowało, doprowadzi w konsekwencji do jej spełnienia. Sesje były dla mnie ogromnym przeżyciem i decydując się na nie, nie sądziłam, że one na mnie zadziałają. A tu otrzymałam coś więcej. Czuję, że moja gotowość na zmiany, nawet jeśli pojawiały się obawy, sprawiła, że mogłam się poddać procesowi. Bijący od Anity spokój, uważność na drugiego człowieka, poczucie humoru oraz jej ciepła barwa głosu spowodowały, że się poddałam i zaufałam. Jestem pełna wdzięczności za ten czas. Z miłością.

∼ Agnieszka  Stróżyk 

 

Sesję z Anitą miałam kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz, z perspektywy czasu dodaję swoja opinię. Z Anitą miałam 3 sesje hipnozy uzupełnione jedną sesją Czytania Duszy. To były moje pierwsze w moim życiu sesje hipnozy i nie wiedziałam do końca czego się spodziewać. W moim przypadku wejście w „trans” było stosunkowo płytkie i miałam pełną świadomość tego, co się dzieje, dzięki czemu czułam się bezpiecznie. Prowadzenie przez Anitę było bardzo profesjonalne, a zadawane przez nią pytania bardzo trafne. W następnych sesjach to wejście w trans było już nieco głębsze i łatwiejsze. Po spotkaniach czułam się lżej i lepiej, ale był to proces. Sesja „uzupełniająca” z czytania Duszy była dla mnie bardzo emocjonująca, trafiona w punkt. Z perspektywy kilku miesięcy oceniam całe to doświadczenie jako bardzo pomocne, które było punktem zapalnym do otworzenia się na nowe doświadczenia.

Anita jest niesamowicie pomocna, patrzy holistycznie i mając z nią sesję można poczuć się bezpiecznie. Serdecznie polecam!

∼ Izabela Majkut

 

Anita jest bardzo wyjątkową terapeutką. Jej wrażliwość, delikatność i uważność na drugą osobę są jedyne w swoim rodzaju. Jest wspaniałym przewodnikiem prowadzącym drugą osobę do spotkania ze Sobą i z własnym potencjałem. Ogromny spokój Anity i jej głębokie połączenie z intuicją sprawiają, że możesz czuć się bezpiecznie podczas swojej wewnętrznej podróży. Praca i przebywanie z nią jest czystą radością.

∼ Anna Pruszyńska, terapeutka Uzdrawiania Wielowymiarowego

 

 

Przystąpiłem do hipnoterapii z pewnym sceptycyzmem. Mam kontrolujący umysł i niechętnie poddaję się różnym sugestiom. Poza tym z mojego doświadczenia stosunkowo łatwo jest poczuć się na chwilę lepiej a pozbycie się traumy to coś zupełnie innego. To co mnie pozytywnie zaskoczyło, to gładkie wejście w trans hipnotyczny, wyraźne obrazy które się przede mną wyświetlały i emocje, które im towarzyszyły, ale najbardziej to, że sama praca mentalna z tymi obrazami spowodowała, że realny problem, z którym przystąpiłem do hipnoterapii po cichu odszedł. Nie wyczułem momentu kiedy to nastąpiło i gdybym nie sprawdził po sesji jak się czuję mógłbym pominąć samo uzdrowienie. Bardzo Ci dziękuję Anita za Twoją pomoc. Polecam sesje hipnoterapii u Anity każdemu kto chce się rozprawić ze swoimi lękami.

∼ Andrzej M.

 

Czuję ogromną wdzięczność dla Anity za niesamowite zmiany jakie wprowadziły w moje życie sesje Hipnoterapii i Czytania Duszy. Już po kilku sesjach dostrzegłam zauważalne zmiany w moim zachowaniu oraz podejściu do tematów, których unikałam latami i spychałam w zakamarki swojego umysłu. Dzięki sesjom udało mi się zrozumieć jak mogę się pozbyć autodestrukcyjnych wzorców oraz niesłużących mi nawyków. Udało mi się nie tylko rozwiązać swój problem, ale i otrzymałam wskazówki oraz narzędzia od mojej duszy, od wyższej świadomości jak sobie radzić z trudnościami, z którymi się zmagałam.

Anita emanuje bardzo spokojną, wspierającą energią. Jej podejście do hipnoterapii jest poparte jej doświadczeniem w uzdrawianiu duchowym. Myślę, że również dzięki temu udało mi się pokonać niepewność związaną z hipnozą i poddałam się prowadzeniu Anity z dużym zaufaniem i spokojem. Dziękuję z całego serca! Polecam sesje Hipnoterapii i Czytania Duszy prowadzone przez Anitę z całego serca

∼ Lina Sen

 

Udział w sesji Hipnozy Transpersonalnej była jedną z najlepszych decyzji jaką podjęłam w swoim życiu. Anita jest doświadczoną terapeutką z wyjątkową intuicją oraz mądrością, czego się wyczuwa będąc pod jej prowadzeniem. Jej wibracje powodowały, że już sama rozmowa wstępna oddziaływała na mnie uspokajająco i wzmacniająco. Sesje przyniosły mi zrozumienie i uzdrowienie mojego problemu, m.in. pożegnanie się z lękiem, który prześladował mnie od lat, od kiedy pamiętam. Już go tam nie ma! A moje wewnętrzne dziecko leży sobie na hamaku i śpiewa rozluźnione i uśmiechnięte 🙂 Dziękuję!  

∼ Ewa Ż. 

 

 

Cennik hipnoterapii

PAKIET SESJE ON-LINE SESJE STACJONARNE W WARSZAWIE
Cena jednej sesji 370 ZŁ                 420 ZŁ                         
Cena pakietu 3 sesji 940 ZŁ              1140 ZŁ                      
Cena pakietu 5 sesji 1440 ZŁ           1720 ZŁ                      
WARUNKI realizacji sesji
 • Bądź proszę punktualnie.
 • Czekam na Ciebie przez 20 minut od umówionej godziny, jeśli się nie pojawisz, sesja przepada.
 • Sesja odwołana na mniej niż 48 godzin przed jej terminem jest płatna w 50% ceny , mimo że się nie odbyła.
 • Dwukrotne przesunięcie terminu tej samej sesji, nawet z zachowaniem wyprzedzenia 48 godzin jest uznane za sesję, która się odbyła (sesja taka jest płatna).
 • Wpłat  należy dokonywać z wyprzedzeniem, tak, aby przelew za sesję dotarł na moje konto najpóźniej na 2 dni przed umówioną sesją. Wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji terminu. Brak wpłaty oznacza dla mnie rezygnację z umówionego terminu.
  Jeśli umawiasz się na sesję z dnia na dzień i w związku z tym  robisz przelew „w ostatniej chwili”, wyślij mi proszę potwierdzenie przelewu.
 • Wpłaty za sesje są bezzwrotne w przypadku rezygnacji, dlatego bardzo proszę o przemyślane umawianie się 🙂
Dokonanie płatności oznacza akceptację i stosowanie się do powyższych zasad.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO SESJI?

INTENCJA
 • Kluczem do powodzenia każdego procesu jest świadomość intencji. Zastanów się z jakim problemem chcesz pracować oraz jaki efekt chcesz osiągnąć. Postaraj się zapisać swoją intencję, ponieważ ubranie intencji w słowa jest najlepszą weryfikacją jej trafności. Przeczytaj zapisaną przez siebie intencję i sprawdź czy jest spójna z pragnieniem Twojego serca. 
 • Nie przejmuj się, jeśli nie uda Ci się sprecyzować swojej ostatecznej intencji. Umówimy się na bezpłatną konsultację telefoniczną lub mailową, podczas której ustalimy, czego potrzebujesz i czy mogę Ci w tym pomóc.
 • Dla ułatwienia, przed pierwszą sesją otrzymasz ode mnie mailem ankietę do wypełnienia oraz niezbędne informacje, z którymi warto się zapoznać przed spotkaniem.
Jaką metodę pracy wybrać?
 • Zapoznaj się proszę z opisem obu metod: sesji hipnoterapeutycznych lub Czytania Duszy. Być może od razu jesteś w stanie poczuć, która z tych metod jest dla Ciebie korzystniejsza. Jeśli jednak masz wątpliwości, podczas rozmowy ustalimy, która z tych praktyk będzie dla Ciebie odpowiednia.
Jak długo trwa proces sesyjny?
 • Zarówno hipnoterapia, jak i Czytanie Duszy należą do metod krótkoterminowych. Zależnie od problemu, potrzeba około 3-5 sesji  hipnoterapii lub od 1-3 sesji czytania duszy. Każdy jest inny. Możemy umówić się na pojedynczą sesję, po której zdecydujesz czy chcesz skorzystać z pakietu.
 • Może też zdarzyć się tak, że po skorzystaniu z sesji hipnoterapeutycznych zechcesz skorzystać z sesji Czytania Duszy. Możesz liczyć na moją pomoc w dopasowaniu harmonogramu i metody do Twoich potrzeb.
 • Sesja hipnoterapii trwa przeważnie od 90 do 120 minut, jednak pierwsza sesja może być nieco dłuższa, jeśli jest wymagane wyjaśnienie procesu.
 • Sesja Czytania Duszy trwa od 60 do 90 minut.
 • W obu przypadkach jest to przybliżony czas trwania sesji. Faktyczny czas sesji zależy od Twojego procesu i jeśli sytuacja tego wymaga, zostanie on przedłużony bez konieczności dopłat z Twojej strony. 
Warunki dla dobrej sesji on-line
 • Sesje on-line odbywają się na Skype, Zoom.
 • Do sesji hipnoterapii on-line potrzebne jest przygotowanie słuchawek z mikrofonem, oraz miejsca, w którym możesz wygodnie usiąść lub
  położyć się, oprzeć głowę, na kanapie lub wygodnym fotelu w taki sposób, żebym Cię dobrze widziała i słyszała.
 • Zadbaj o ciszę wewnętrzną. Wycisz się na minimum 15 minut przed sesją, odłącz się od wszystkich komunikatorów, urządzeń multimedialnych, przypomnij sobie o swojej intencji, przygotuj sobie coś do picia i chusteczki.
 • Wyeliminuj zakłócenia z zewnątrz. Znajdź spokojne miejsce odizolowane od bodźców. Nie jest możliwa sesja, jeśli obok Ciebie są inne osoby, jesteś w miejscu publicznym, na otwartym terenie lub w aucie. 

 

© Anita Szabo. All rights reserved.