logo hipnoterapia

Sesje hipnoterapii stacjonarnych oraz online

hipnoterapia Warszawahipnoterapia Warszawa

Jeśli czujesz, że  jesteś gotowa/ gotowy na realną zmianę, na połączenie się ze swoim najlepszym potencjałem oraz wprowadzenie go w swoje życie to jesteś we właściwym miejscu. Dzięki hipnoterapii możesz zrobić milowy krok w kierunku życia w zgodzie  z prawdziwą potrzebą swojego serca. 

Tylko Ty możesz tego dokonać. Tylko Ty możesz odnaleźć siebie. Ani ja ani nikt inny nie może odbyć tej podróży za Ciebie. Mogę Ci jednak towarzyszyć we wspólnej podróży. 

 

Nurty hipnoterapii, w których pracuję

Pracuję w nurtach hipnoterapii klasycznej i transpersonalnej i regresyjnej. 

Hipnoterapia klasyczna

Pracujemy głównie na Twoim umyśle podświadomym, opierając się o jego zasoby.  W podświadomości zapisane są  wszystkie nasze doświadczenia, traumy, przyczyny blokad oraz programy/przekonania, którymi nasiąknęliśmy w trakcie całego naszego życia.   

Hipnoterapia Transpersonalna

Zapraszamy do współpracy także Twój wymiar duchowy, nadświadomość, tzw. Wyższe Ja czy Duszę.  Ten wymiar, to połączenie z głębszą świadomością, mądrością i miłością. Dzięki temu możliwe jest uzdrowienie problemu i transformacja na jeszcze głębszych poziomach.

Hipnoterapia regresyjna

Sięgamy do wspomnień Twojej Duszy z poprzednich wcieleń. Nieraz to właśnie tam znajdujemy odpowiedzi na kluczowe dla życia zagadnienia, trudne relacje, blokady, czy lekcje karmiczne, które powtarzają się w tym wcieleniu.  

Wszystkie ścieżki są bardzo efektywne oraz przynoszą realne rezultaty terapeutyczne i rozwojowe. Po wspólnej konsultacji dostosujemy metodę do Twojego systemu wartości i gotowości, ponieważ to właśnie Twoja pełna zgoda i otwartość są niezbędnymi warunkami do sukcesu procesu hipnoterapeutycznego.  

 

Ile sesji potrzebujesz do osiągnięcia trwałej zmiany?

Już po pierwszej sesji poczujesz zmianę. Jednak  jeśli jeszcze nie brałaś/ nie brałeś udziału w procesie hipnoterapeutycznym, dla trwałej zmiany, której pragniesz,  potrzebny jest proces od 3 do 10 sesji hipnoterapeutycznych. Dzięki temu zmiana może nastąpić na kilku poziomach, utrwalić się w umyśle świadomym, podświadomym oraz w polu duchowym.  Klienci nieraz mówią, że po przejściu przez cykl 5 sesji mają wrażenie zrobienia tzw. skoku kwantowego w swojej świadomości, czyli takiego uwolnienia się od problemu jakiego wcześniej nie doświadczyli. 

Przeprowadzam sesje stacjonarne w swoim gabinecie w podwarszawskiej miejscowości Tartak-Brzózki, oraz on-line. Obie opcje są równie skuteczne i przynoszą wymierne rezultaty. 

 

GOTOWA/ GOTOWY NA PRAWDZIWĄ ZMIANĘ?  

W czym mogę Ci pomóc podczas sesji hipnoterapii?

OPTYMALNA WAGA 

Niewyrażone emocje, głęboko pochowane traumy, osobiste i rodowe, determinują nasz stosunek do ciała i odżywiania. Uzdrowienie przyczyny nadmiernego jedzenia lub niedojadania, oraz aktywowanie w sobie nowych zasobów, dzięki którym potrafisz zadbać o to co jesz oraz jak jesz, pomoże Ci zapanować nad swoją wagą. Odzyskaj poczucie sprawczości względem swojego ciała. 

 

UWOLNIENIE SIĘ OD LĘKÓW I FOBII

Hipnoterapia daje duże możliwości dotarcia do przyczyn powstania lęków i fobii oraz uzdrowienia ich. W rezultacie wyzwolisz się z ich szponów i odzyskasz poczucie sprawczości.  

 

NERWICE, NATRĘCTWA, ATAKI PANIKI

One również mają swoje źródło w Twojej podświadomości. Hipnoterapia pomoże Ci uwolnić stres emocjonalny, który leży u źródła tego problemu. Następnie zbudujesz nowe zasoby, nauczysz swoją podświadomość nowych reakcji, dzięki czemu odzyskasz stery swojego życia.   

 

STRES POURAZOWY

Wiele klinicznych badań potwierdza, że hipnoterapia jest jedną z najbardziej skutecznych metod uzdrowienia stresu pourazowego. Odzyskaj spokój oraz swoją wewnętrzną Moc.

 

WYCHODZENIE Z TRAUMY

Uwolnisz się od ciężaru trudnych doświadczeń oraz zbudujesz takie zasoby, które będą Cię wspierać. Odzyskasz energię potrzebną do kreowania nowych jakości Twojego życia. 

 

PEWNOŚĆ SIEBIE

Na czym jest zbudowana Twoja pewność siebie? Czy opiera się o czynniki zewnętrzne lub wewnętrzne? Zbuduj swoją wewnętrzną oś, która da Ci oparcie w sobie w momentach zachwiania. Poczuj się pewnie w sobie.

 

POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

Czy wiesz kim jesteś? Jak siebie definiujesz? Jesteś gotowa, gotowy uznać siebie za dobrą, zdolną, wartościową i zasługującą na miłość osobę? Jeśli nie, hipnoterapia pomoże Ci uzdrowić to co podpowiada Ci, że jest odwrotnie. Dzięki temu wzmocnisz w sobie poczucie własnej wartości jak i gotowość do manifestowania jej w codziennym życiu.

 

UZDROWIENIE KOBIECOŚCI

Kobiety od wieków nie mogły być sobą, przez co nosimy w swojej podświadomości wiele programów, przekonań, które już nam nie służą, ale nie potrafimy się ich pozbyć. Dzisiaj jest ten czas, kiedy możesz pozwolić sobie na bycie prawdziwą. Uwolnij się od obciążających Cię starych przekonań i nawiąż komunikację ze swoją mocą. Rozwiń swoje skrzydła i tańcz w rytm pieśni, która Ci w Duszy gra! 🙂 

 

ZDROWA RELACJA

Relacje, związki – jeden z najważniejszych obszarów w naszym życiu. Jak go zbudować skoro rany z poprzednich związków nie pozwalają na rozluźnienie się oraz przyjęcie do swojego życia nowej relacji? Ulecz zranione serce, wyczyść nieaktualne zapisy podświadomości, które trzymają cię w przeszłości  i zbuduj zdrową nową relację.

 

SZCZĘŚLIWA MAMA

Nadszedł czas na realizację Ciebie jako kobiety matki? Powinnaś się cieszyć a jednak coś nie gra? Trudno Ci nawet określić co jest nie tak, ale coś nie pozwala Ci w pełni cieszyć się macierzyństwem?  Pozwól sobie na zbudowanie równowagi, która pomoże Ci doświadczać Macierzyństwo i Kobiecość w Spełnieniu.

 

PEŁNIA MOCY

Sięgnij do źródła swojej mocy i odpowiedz sobie na pytania: Kim jestem? Dokąd zmierzam? Czego pragnie moje serce? Rozpoznaj swój najlepszy potencjał, odkryj swoje talenty i wprowadź to wszystko w swoje życie. 

*

To jest tylko kilka wybranych tematów. Możesz mieć swój unikatowy temat, który nie znajduje się na tej liście.

Dowiedz się co powiedzieli inni, którzy wybrali się w tę podróż ze mną. 

Wybierz się w przyjemną podróż hipnotyczną już teraz.  MEDYTACJĘ ZDROWIA nagrałam dla Ciebie.  Pomoże Ci w aktywowaniu Twojego wewnętrznego uzdrowiciela.

Zapraszam na sesje hipnoterapii stacjinarne lub online

Przed rozpoczęciem procesu hipnoterapeutycznego zapraszam na konsultacje on- line, trwającą 50 minut. Dzięki niej będziemy mogły się poznać, porozmawiac o tym co Cie do mnie przyprowadza oraz sprawdzić czy jest między nami chemia.  

Przeprowadzam sesje stacjonarne hipnoterapii w moim gabinecie w podwarszawskiej miejscowości Tartak-Brzózki oraz on-line. Obie formy (stacjonarna czy on-line) są równie skuteczne. 

Głęboko wierzę w mądrość  Twojej Duszy, która wie, dlaczego przyprowadziła Cię na sesje terapeutyczną właśnie do mnie, właśnie w tym momencie. To gotowość Twojej Duszy ma tutaj największe znaczenie, za nią należy podążać po to żeby dojść do najważniejszego dla Ciebie Celu.

Skontaktuj się ze mną!

Zobacz opinie o hipnoterapii osób, które wybrały się w tę podróż wraz ze mną!

Potrzebujesz zgłębić zagadnienia tematu hipnozy oraz hipnoterapii? Zapraszam do przeczytania odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Opinie o moich sesjach hipnoterapii

Anita,
Bardzo dziękuję za wspaniałą podróż ku poznaniu siebie. Twoje niesamowite zaangażowanie i ogromna empatia pozwoliły mi na oddanie się hipnozie i podróży ku temu co mnie blokowało. Nasza wspólna praca, Twoje przewodnictwo i umiejętność odłączenia mnie od analizującego wszystko umysłu, spowodowały, że dotarłam do miejsc, do których przez lata terapii nie chciałam dotrzeć. Świadomie bądź nie, unikałam tych spotkań, emocji. Z Tobą odbyłam podróż po to co moje, co prawdziwe, co mi służy i zostanie już ze mną na zawsze. Proces, który uruchomiłaś nie zatrzyma się, trwa każdego dnia i przynosi mi nowe wnioski, więcej prawdy i odwagi. Jestem bardzo wdzięczna sobie, że odważyłam się na taką pracę i że znalazłam Ciebie. I Tobie, że tak pięknie mnie przyjęłaś i bezpiecznie poprowadziłaś w tej część moje Drogi.
Dziękuję. 
∼Natalia & mała Natalka 🙂
 
 
Kochana Anitko 
Jeszcze raz dziękuję serdecznie za tą wspaniałą podróż, za każde spotkanie, które było dla mnie ważne, wyjątkowe i piękne. Twoją czułą obecność, uważne, spokojne prowadzenie podczas sesji. Wsparcie jakie otrzymałam od Ciebie wzmacniało poczucie bezpieczeństwa, kiedy głębiej zanurzałam się w sobie, dotykałam niełatwych dla mnie przeżyć po to, aby je zrozumieć, przyjąć, zaakceptować…a potem puścić oczekiwania.
Dziś stoję już przed tym co nowe, wolne w obecności Mojej Duszy z jej darami gotowa do swojej drogi. 
Przytulam Cię mocno do serca z wdzięcznością 
za to, że jesteś ❤️
∼Iza 
 

Był to mój pierwszy kontakt z Czytaniem Duszy i hipnozą. Zupełnie nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Czułam, że utknęłam i dalej sama już nie „przeskoczę”.
Trafiłam na Anitę przypadkiem, przyciągnęła mnie jej strona. Postanowiłam zaufać sobie, temu co jest we mnie oraz zaufać osobie, która będzie mi towarzyszyć w tej „podróży”.
Zaczęłam od Czytania Duszy. Przekaz i moc sesji (on-line) był dla mnie tak bliski, a zarazem niezwykły. Zrozumiałam skąd wzięły się niektóre (czasem abstrakcyjne) myśli, które towarzyszą mi w życiu. To było mocne przeżycie. Chcąc kontynuować i ruszyć danej podjęłam decyzję o sesjach hipnozy – każde spotkanie było inną podróżą, zaskakującą. Teraz widzę szerzej i czuję jakbym weszła na poziom wyżej swojej  świadomości.
Zaufałam, uwierzyłam i dałam się zaskoczyć. Czas pokaże gdzie dojdę, ale już patrzę inaczej na siebie oraz otaczający mnie świat.
Dziękuję Anita za prowadzenie mnie w tej podróży. Masz dar i moc!
∼ Karolina K.

 

Sesje hipnoterapeutyczne dały mi powrót do siebie, do swojego ciała, do poczucia siebie jako integralnej jednostki. Nie czuje już oderwania ciała od ducha i odwrotnie. Czuję, że te dwa aspekty stały się jednością.  Wszystko stało się takie spójne we mnie. Mogę czuć to co we mnie się zadziewa oraz czuć siebie tak fizycznie. Po każdej sesji czułam ogromne zmiany na wielu poziomach. Oczywiście główna intencja nadal pracuje we mnie i myślę, że to potrwa ale właśnie to, co się w trakcie sesji zadziało i potem pracowało, doprowadzi w konsekwencji do jej spełnienia. Sesje były dla mnie ogromnym przeżyciem i decydując się na nie, nie sądziłam, że one na mnie zadziałają. A tu otrzymałam coś więcej. Czuję, że moja gotowość na zmiany, nawet jeśli pojawiały się obawy, sprawiła, że mogłam się poddać procesowi. Bijący od Anity spokój, uważność na drugiego człowieka, poczucie humoru oraz jej ciepła barwa głosu spowodowały, że się poddałam i zaufałam. Jestem pełna wdzięczności za ten czas. Z miłością.

∼ Agnieszka  Stróżyk 

 

Sesję z Anitą miałam kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz, z perspektywy czasu dodaję swoja opinię. Z Anitą miałam 3 sesje hipnozy uzupełnione jedną sesją Czytania Duszy. To były moje pierwsze w moim życiu sesje hipnozy i nie wiedziałam do końca czego się spodziewać. W moim przypadku wejście w „trans” było stosunkowo płytkie i miałam pełną świadomość tego, co się dzieje, dzięki czemu czułam się bezpiecznie. Prowadzenie przez Anitę było bardzo profesjonalne, a zadawane przez nią pytania bardzo trafne. W następnych sesjach to wejście w trans było już nieco głębsze i łatwiejsze. Po spotkaniach czułam się lżej i lepiej, ale był to proces. Sesja „uzupełniająca” z czytania Duszy była dla mnie bardzo emocjonująca, trafiona w punkt. Z perspektywy kilku miesięcy oceniam całe to doświadczenie jako bardzo pomocne, które było punktem zapalnym do otworzenia się na nowe doświadczenia.

Anita jest niesamowicie pomocna, patrzy holistycznie i mając z nią sesję można poczuć się bezpiecznie. Serdecznie polecam!

∼ Izabela Majkut

 

Anita jest bardzo wyjątkową terapeutką. Jej wrażliwość, delikatność i uważność na drugą osobę są jedyne w swoim rodzaju. Jest wspaniałym przewodnikiem prowadzącym drugą osobę do spotkania ze Sobą i z własnym potencjałem. Ogromny spokój Anity i jej głębokie połączenie z intuicją sprawiają, że możesz czuć się bezpiecznie podczas swojej wewnętrznej podróży. Praca i przebywanie z nią jest czystą radością.

∼ Anna Pruszyńska, terapeutka Uzdrawiania Wielowymiarowego

 

 

Przystąpiłem do hipnoterapii z pewnym sceptycyzmem. Mam kontrolujący umysł i niechętnie poddaję się różnym sugestiom. Poza tym z mojego doświadczenia stosunkowo łatwo jest poczuć się na chwilę lepiej a pozbycie się traumy to coś zupełnie innego. To co mnie pozytywnie zaskoczyło, to gładkie wejście w trans hipnotyczny, wyraźne obrazy które się przede mną wyświetlały i emocje, które im towarzyszyły, ale najbardziej to, że sama praca mentalna z tymi obrazami spowodowała, że realny problem, z którym przystąpiłem do hipnoterapii po cichu odszedł. Nie wyczułem momentu kiedy to nastąpiło i gdybym nie sprawdził po sesji jak się czuję mógłbym pominąć samo uzdrowienie. Bardzo Ci dziękuję Anita za Twoją pomoc. Polecam sesje hipnoterapii u Anity każdemu kto chce się rozprawić ze swoimi lękami.

∼ Andrzej M.

 

Czuję ogromną wdzięczność dla Anity za niesamowite zmiany jakie wprowadziły w moje życie sesje Hipnoterapii i Czytania Duszy. Już po kilku sesjach dostrzegłam zauważalne zmiany w moim zachowaniu oraz podejściu do tematów, których unikałam latami i spychałam w zakamarki swojego umysłu. Dzięki sesjom udało mi się zrozumieć jak mogę się pozbyć autodestrukcyjnych wzorców oraz niesłużących mi nawyków. Udało mi się nie tylko rozwiązać swój problem, ale i otrzymałam wskazówki oraz narzędzia od mojej duszy, od wyższej świadomości jak sobie radzić z trudnościami, z którymi się zmagałam.

Anita emanuje bardzo spokojną, wspierającą energią. Jej podejście do hipnoterapii jest poparte jej doświadczeniem w uzdrawianiu duchowym. Myślę, że również dzięki temu udało mi się pokonać niepewność związaną z hipnozą i poddałam się prowadzeniu Anity z dużym zaufaniem i spokojem. Dziękuję z całego serca! Polecam sesje Hipnoterapii i Czytania Duszy prowadzone przez Anitę z całego serca

∼ Lina Sen

 

Udział w sesji Hipnozy Transpersonalnej była jedną z najlepszych decyzji jaką podjęłam w swoim życiu. Anita jest doświadczoną terapeutką z wyjątkową intuicją oraz mądrością, czego się wyczuwa będąc pod jej prowadzeniem. Jej wibracje powodowały, że już sama rozmowa wstępna oddziaływała na mnie uspokajająco i wzmacniająco. Sesje przyniosły mi zrozumienie i uzdrowienie mojego problemu, m.in. pożegnanie się z lękiem, który prześladował mnie od lat, od kiedy pamiętam. Już go tam nie ma! A moje wewnętrzne dziecko leży sobie na hamaku i śpiewa rozluźnione i uśmiechnięte 🙂 Dziękuję!  

∼ Ewa Ż. 

 

 

Cennik hipnoterapii

 

konsultacja 50 min.   180 zł

    Konsultacja 50 min.

     Cena 1 sesji

 

                   180 zł                     

                   480 zł                

    Cena pakietu 3 sesji

 

      1260 zł/ 420 zł 1 sesja 

      Cena pakietu 5 sesji

 

         1900 zł/ 380 zł 1 sesja                
Informacje dotyczące płatności oraz warunki realizacji sesji
 • Po realizacji pakietu każda kolejna sesja hipnoterapii jest w cenie sesji pakietowej. 
 • Opłatę za pakiet 5 sesji można podzielić na 2 raty, przy czym druga rata jest płatna przed 3. sesją. 
 • Jeśli po odbyciu 1 sesji decydujesz się na pakiet, dopłacasz do wartości pakietu.
 • Sesja odwołana na mniej niż 48 godzin przed jej terminem jest płatna w 50% ceny, mimo że się nie odbyła.
 • Dwukrotne przesunięcie terminu tej samej sesji, nawet z zachowaniem wyprzedzenia 48 godzin jest uznane za sesję, która się odbyła (sesja taka jest płatna).
 • Bądź proszę punktualnie.
 • Czekam na Ciebie przez 20 minut od umówionej godziny. Jeśli się nie pojawisz, sesja przepada i jest płatna w 100%.
 • Wpłat  należy dokonywać po zarezerwowaniu terminu.   
 • Wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji terminu sesji. 
 • Brak wpłaty do 2 dni od zarezerwowania terminu oznacza dla mnie rezygnację z umówionego terminu.
 • Wyjątkiem są indywidualne uzgodnienia pomiędzy nami.
 • Jeśli umawiasz się na sesję z dnia na dzień i w związku z tym  robisz przelew „w ostatniej chwili”, wyślij mi proszę potwierdzenie przelewu.
Dokonanie płatności oznacza akceptację i stosowanie się do powyższych zasad.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO SESJI?

INTENCJA
 • Kluczem do powodzenia każdego procesu jest świadomość intencji. Zastanów się z jakim problemem chcesz pracować oraz jaki efekt chcesz osiągnąć. Postaraj się zapisać swoją intencję, ponieważ ubranie intencji w słowa jest najlepszą weryfikacją jej trafności. Przeczytaj zapisaną przez siebie intencję i sprawdź czy jest spójna z pragnieniem Twojego serca. 
 • Nie przejmuj się, jeśli nie uda Ci się sprecyzować swojej ostatecznej intencji. Umówimy się na konsultację on-line, podczas której ustalimy, czego potrzebujesz i jak mogę Cię w tym wesprzeć.
 • Dla ułatwienia, przed pierwszą sesją otrzymasz ode mnie mailem ankietę do wypełnienia oraz niezbędne informacje, z którymi warto się zapoznać przed spotkaniem.
Jaką metodę pracy wybrać?
 • Zapoznaj się proszę z opisem metod jakimi pracuję. Być może od razu jesteś w stanie poczuć, która z tych metod jest dla Ciebie korzystniejsza. Jeśli jednak masz wątpliwości, podczas rozmowy ustalimy, która z tych praktyk będzie dla Ciebie odpowiednia.
Jak długo trwa proces sesyjny?
 • W hipnoterapii potrzeba od 3 do 10 sesji do wypełnienia Twojej intencji i rozwiązania problemu, z którym przychodzisz. Każdy jest inny dlatego niezbędne jest uwzględnienie Twoich indywidualnych potrzeb w określaniu odpowiedniej ilości sesji. Możemy umówić się na pojedynczą sesję, po której zdecydujesz czy chcesz skorzystać z pakietu.
 • Może też zdarzyć się tak, że po skorzystaniu z sesji hipnoterapeutycznych umówimy się na proces psychoterapeutyczny lub zechcesz skorzystać z sesji Czytania Duszy. Możesz liczyć na moją pomoc w dopasowaniu harmonogramu i metody do Twoich potrzeb.
 • Sesja hipnoterapii trwa przeważnie od 90 do 120 minut, jednak pierwsza sesja może być nieco dłuższa, jeśli jest wymagane wyjaśnienie procesu.
 • Faktyczny czas sesji zależy od Twojego procesu i jeśli sytuacja tego wymaga, zostanie on przedłużony bez konieczności dopłat z Twojej strony. 
Warunki dla dobrej sesji on-line
 • Sesje on-line odbywają się na Zoom.
 • Do sesji hipnoterapii on-line potrzebne jest przygotowanie słuchawek z mikrofonem, oraz miejsca, w którym możesz wygodnie usiąść lub
  położyć się, oprzeć głowę, na kanapie lub wygodnym fotelu w taki sposób, żebym Cię dobrze widziała i słyszała.
 • Zadbaj o ciszę wewnętrzną. Wycisz się na minimum 15 minut przed sesją, odłącz się od wszystkich komunikatorów, urządzeń multimedialnych, przypomnij sobie o swojej intencji, przygotuj sobie coś do picia i chusteczki.
 • Wyeliminuj zakłócenia z zewnątrz. Znajdź spokojne miejsce odizolowane od bodźców. Nie jest możliwa sesja, jeśli obok Ciebie są inne osoby, jesteś w miejscu publicznym, na otwartym terenie lub w aucie. 

 

© Anita Szabo. All rights reserved.