logo hipnoza

Hipnoza

Hipnoza jako narzędzie rozwoju i uzdrawiania

Hipnoza to skuteczne narzędzie prowadzące do przywrócenia swojej naturalnej mocy oraz rozwinięcia swojego najlepszego potencjału, wykorzystując potęgę podświadomego umysłu.

Hipnoza w szybki i efektywny sposób pozwala uzdrowić bądź udoskonalić życie każdego człowieka. Jest w pełni bezpieczną, jedną z najszybszych i najbardziej naturalnych metod uzdrawiania oraz rozwoju człowieka.

Hipnoza a podświadomość

Hipnoza jest jedną z najstarszych i najbardziej skutecznych metod pomagania człowiekowi, wykorzystując potęgę jego podświadomości. Dzisiaj większość z nas słyszała o ogromnych możliwościach podświadomości, ale to właśnie hipnoza pozwala na stworzenie dostępu do jej zasobów.

W transie hipnotycznym za pomocą właściwych sugestii hipnotycznych możesz zmienić zapisy swojego podświadomego umysłu a tym samym wpłynąć na zmianę w swoim życiu. Potencjał pracy z podświadomością jest, jak dzisiaj wykazują liczne badania naukowe, nieomal bezgraniczny, wpływa na umysł, ciało, emocje, energię pola życia co bezpośrednio przekłada się na zmianę naszych zachowań oraz okoliczności życiowych.

Największy mit dotyczący hipnozy

Na temat hipnozy istnieje kilka mitów, większość wyprodukowanych przez media i literaturę w celu szokowania lub oczarowania. Jeden z nich dotyczy zabrania kontroli osoby w stanie hipnozy. Postanowiłam wyprostować go, ponieważ jest on całkowicie nieprawdziwy.

Osoba podczas sesji hipnozy ma wyostrzoną koncentrację, występuje duża uważność, wyostrzają się zmysły, istnieje jeszcze lepsze połączenie ze swoim systemem wartości niż w stanie zwykłej świadomości. Jeżeli takiej osobie sugerowano by myśl lub działanie, które nie byłoby zgodne z jej systemem wartości, podświadomość taką sugestię po prostu odrzuci. A zatem to osoba cały czas decyduje, czy podąża za słowami hipnoterapeuty oraz decyduje, które sugestie przyjmuje, a które nie.

Potrzebujesz zgłębić zagadnienia tematu hipnozy oraz hipnoterapii? Zapraszam do przeczytania odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Sesje hipnozy terapeutycznej

Jeśli pragniesz w swoim życiu realnej zmiany, hipnoza jest skutecznym i potężnym narzędziem, które mogę Ci zaproponować podczas moich sesji hipnoterapeutycznych

W czym mogę Ci pomóc podczas sesji hipnoterapeutycznych? 

© Anita Szabo. All rights reserved.