O MNIE

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką, terapeutką duchową  metody Czytanie Duszy, dyplomowaną coach i trenerką rozwoju osobistego. Prowadzę swoich klientów na ścieżce holistycznej, uwzględniającej wymiary  człowieka dusza-umysł-ciało.

Wspieram ludzi w procesie uzdrowienia, uwolnienia się od blokad oraz odnalezienia swojej ścieżki spełnienia. Podczas sesji terapeutycznych pomogę Ci w uwolnieniu przyczyn twoich problemów na poziomie duszy, umysłu i ciała jak i w zbudowaniu nowych zasobów, dzięki czemu doświadczysz realną zmianę w swoim życiu.  Odczujesz ją w postaci powrotu do zdrowia, rozwiązania swojego problemu, transformacji życia, wejścia na ścieżkę swojej duszy.

Zapoznaj się bliżej z metodami, którymi pracuję, w poszczególnych zakładkach mojej strony.


Wielką pasją jest dla mnie odkrywanie i uwalnianie najlepszych potencjałów człowieka, jego ścieżki przeznaczenia, tzw. dharmy.  Każdy z nas ma bowiem w swojej duszy unikatowy wzór, który metaforycznie można nazwać „Kwiatem Duszy”. Jedyne co potrzebujemy zrobić to odkryć go i pozwolić mu kwitnąć. Z doświadczeń własnych jak i moich klientów wiem, że dopiero odnalezienie swoich autentycznych darów i potencjałów, zrozumienie tego, do czego mają nam służyć jak i działanie w zgodzie z nimi przynosi w życiu prawdziwą harmonie i satysfakcję.

Moim „Kwiatem Duszy” jest empatia, łatwość wchodzenia w wyższe stany świadomości oraz pracy z przekazami pochodzącymi z wymiarów duchowych. Mam aktywne nadzmysły – jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnowiedzenie, jasnoczucie, jasnoodczuwanie. Od kiedy pozwoliłam mojej duszy działać, moi klienci doświadczają podczas sesji przepływ uzdrawiającej i transformującej energii miłości.     

Pamiętaj, Ty też masz swój wyjątkowy „Kwiat Duszy”, znajduje się on w Twojej duszy. Znajdź go i daj mu się rozwinąć.  Mogę odkrywać ten dar wraz z Tobą. Będzie to dla mnie  zaszczyt, wejście w sacrum, ale i  odpowiedzialność, do której będę podchodzić z pokorą i wdzięcznością.

UMIEJĘTNOŚCI

Jestem członkinią Polskiego Instytutu Hipnozy,  certyfikowaną Master Hipnozy i Hipnoterapii Transpersonalnej,  mam certyfikat ukończenia kursu Hipnozy Zaawansowanej Polskiej Akademii Hipnozy, certyfikat terapeuty metody Czytanie Duszy.   

Posiadam dyplom ukończenia Studium Coachingu i Mentoringu Laboratorium Psychoedukacji SWPS w Warszawie, Szkoły Trenerów Grupa SET®, dyplom ukończenia Akademii Life Field Therapy, LFT Coachingu©, oraz certyfikat ukończenia Theta Healingu© – Anatomii Intuicyjnej. 

Jestem narodowości słowackiej a w Polsce mieszkam od 20 lat. Moje pierwsze wykształcenie to ukończenie Akademii Teatralnej w Bratysławie, kierunek Teatrologia – Polski język i literatura.  Studium teatrologii było tak naprawdę moim pierwszym, bardzo kompleksowym studium podświadomości człowieka. Studium Polonistyki pozwoliło mi tymczasem na lepsze zrozumienie polskiej duszy, w której zakochałam się tak bezgranicznie, aż mnie życie przeniosło do Polski 🙂  

CERTYFIKATY

© Anita Szabo. All rights reserved.