O MNIE

Jestem hipnoterapeutką, certyfikowaną master hipnozy i hipnoterapii transpersonalnej, dyplomowaną coach, trenerką i mentorką rozwoju osobistego, certyfikowaną terapeutką metody Czytanie Duszy.

Zapraszam Cię do pola transformacji, w którym połączysz się z tym co jest w Tobie najlepsze oraz zaczniesz żyć i kreować z PRZESTRZENI SERCA.  

Będę Ci towarzyszyć w Twojej przemianie. W tej wspólnej podróży spotkasz się z najważniejszą osobą w swoim życiu – ze wspaniałą wielowymiarową istotą jaką jesteś, posiadającą niezwykły potencjał i zasoby, z których możesz korzystać sporo bardziej niż myślisz.

Osobiście także przeszłam i wciąż przechodzę przez swoją transformację. Jestem świadoma tego, że ta droga nigdy się nie kończy. Jednakże jest to jedyny sposób jaki znam, służący do podnoszenia wibracji życia oraz wprowadzenia w niego coraz więcej światła, lekkości i radości.  

Wielką pasją jest dla mnie uzdrawianie i uwalnianie archetypów kobiecych. Ta ścieżka prowadzi mnie i moje klientki do uzyskania głębszego kontaktu ze swoją wewnętrzną prawdą, równoważenia w sobie energii męskiej i żeńskiej a w rezultacie do pełnego uwolnienia KOBIECEJ MOCY.  


Pasjonuję się psychologią transpersonalną, pracą duchowo-energetyczną, szamanizmem, medytacją, coachingiem, polem quantum, naukami non-duality. Moją miłością jest Kundalini Yoga oraz Satsang, w których praktykach regularnie uczestniczę od kilku lat.  

Największą inspiracją są dla mnie ludzie, z którymi się spotykam podczas sesji, za co  jestem niezmiernie wdzięczna. Każdy człowiek jest wyjątkowym, niepowtarzalnym mikrokosmosem zawierającym w sobie cały wszechświat.

Prywatnie jestem mamą dorosłej córki oraz partnerką w szczęśliwym związku. Uwielbiam podróżować, poznawać nowe kultury oraz spotykać ludzi z różnych zakątków świata. 

Jestem członkinią Polskiego Instytutu Hipnozy, mam certyfikat Mastera Hipnozy i Hipnoterapii Transpersonalnej,   certyfikat ukończenia kursu Hipnozy Zaawansowanej Polskiej Akademii Hipnozy, certyfikat terapeuty metody Czytanie Duszy,  posiadam dyplom ukończenia Studium Coachingu i Mentoringu Laboratorium Psychoedukacji SWPS w Warszawie, Szkoły Trenerów Grupa SET®, dyplom ukończenia Akademii Life Field Therapy, LFT Coachingu© oraz Teta Healingu – Anatomii Intuicyjnej.  Moje pierwsze wykształcenie to ukończenie Akademii Teatralnej w Bratysławie, kierunek Teatrologia – Polski język i literatura. 

Współpracuję z  Fundacją Nitya (nityameditation.org) oraz od 10 lat jestem członkinią angielskiego Stowarzyszenia Joy of Sound. (joyofsound.org). 

 

 

© Anita Szabo. All rights reserved.