logo w połączeniu anita szabo

O MNIE

Jestem hipnoterapeutką, terapeutką duchową, psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia,  trenerką rozwoju osobistego. Prowadzę swoich klientów ścieżką holistycznego rozwoju, uwzględniając ich wielowymiarowość – aspekty duszy, ciała i umysłu. 

Wspieram w procesie uzdrowienia, uwolnienia się od blokad oraz odnalezienia swojej ścieżki spełnienia. Podczas sesji hipnoterapii oraz Czytania Duszy pomogę Ci w uwolnieniu przyczyn twoich problemów jak i w zbudowaniu nowych zasobów, dzięki czemu doświadczysz realną zmianę w swoim życiu. Odczujesz ją w postaci powrotu do zdrowia, rozwiązania swojego problemu, transformacji życia, wejścia na ścieżkę swojej duszy.


Wielką pasją jest dla mnie odkrywanie i uwalnianie najlepszych potencjałów człowieka, jego ścieżki przeznaczenia, tzw. dharmy.  Każdy z nas ma bowiem w swojej duszy unikatowy wzór, który metaforycznie można nazwać „Kwiatem Duszy”. Jedyne co potrzebujemy zrobić to odkryć go i pozwolić mu rozkwitnąć. Z doświadczeń własnych jak i moich klientów wiem, że dopiero odnalezienie swoich autentycznych darów i potencjałów, zrozumienie tego, do czego mają nam służyć, jak i działanie w zgodzie z nimi przynosi w życiu prawdziwą harmonie i satysfakcję.

Moim „Kwiatem Duszy” jest empatia, łatwość wchodzenia w wyższe stany świadomości oraz pracy z przekazami pochodzącymi z wymiarów duchowych. Mam aktywne nadzmysły – jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnowiedzenie, jasnoczucie, jasnoodczuwanie. Od kiedy pozwoliłam mojej duszy działać, moi klienci doświadczają podczas sesji przepływ uzdrawiającej i transformującej energii miłości.     

Pamiętaj, Ty też masz swój wyjątkowy „Kwiat Duszy”, znajduje się on w Twojej Duszy. Znajdź go i daj mu się rozwinąć.  Mogę odkrywać ten dar wraz z Tobą. Będzie to dla mnie  zaszczyt, wejście w sacrum, ale i  odpowiedzialność, do której będę podchodzić z pokorą i wdzięcznością.

UMIEJĘTNOŚCI

Jestem certyfikowaną Master Hipnozy i Hipnoterapii Transpersonalnej, psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia, certyfikowaną terapeutką metody Czytanie Duszy, członkinią Polskiego Instytutu Hipnozy oraz Polskiej Akademii Hipnozy.   

Ukończyłam Studium Coachingu i Mentoringu Laboratorium Psychoedukacji SWPS w Warszawie, Szkołę Trenerów Grupa SET®, oraz Akademii Life Field Therapy, LFT Coachingu©, Theta Healing© – Anatomię Intuicyjną. 

Aktualnie studiuję w warszawskiej Szkole Psychoterapii Gestalt. 

Moje pierwsze wykształcenie to ukończenie Akademii Teatralnej w Bratysławie, kierunek Teatrologia – Polski język i literatura.  Studium teatrologii było tak naprawdę moim pierwszym badaniem podświadomości człowieka, natomiast studium Polonistyki pozwoliło mi na zrozumienie polskiej Duszy, w której zakochałam się tak bezgranicznie, aż mnie życie przeniosło ze Słowacji do Polski, gdzie mieszkam od  ponad 20 lat 🙂  

CERTYFIKATY

© Anita Szabo. All rights reserved.