CZYTANIE DUSZY – terapia w przestrzeni serca

UZDROWIENIE TWOJEJ DUSZY PRZEŁOŻY SIĘ BEZPOŚREDNIO NA UZDROWIENIE TWOJEGO ŻYCIA.

Czytanie Duszy może być dla Ciebie najbardziej transformującym a zarazem najpiękniejszym doświadczeniem w Twoim życiu. Dusza komunikuje się z Tobą 24 godzin na dobę, jednak rzadko możesz usłyszeć jej subtelny głos wśród hałaśliwych komunikatów umysłu. Podczas sesji Czytania Duszy Twoja dusza w końcu dostaje możliwość przemówienia do Ciebie wyraźnie.

Zapraszam Cię do obejrzenia krótkiego filmu, w którym omawiam więcej szczegółów na temat tej metody.  

Czytanie Duszy to kontakt z głębszymi poziomami duchowymi, z przestrzenią nadświadomości, w której oddaje się prowadzenie procesu wyższej jaźni, duszy oraz przewodnikom duchowym. Podczas sesji przychodzą wglądy, przekazy, uzdrawiane są traumy, blokady energetyczne, emocjonalne, często wyparte lub dawno zapomniane. 

Jest to niezwykle skuteczna metoda uzdrawiania duchowego, oddziałująca na głębokich poziomach. Przekłada się bezpośrednio na rozwiązanie problemu, z którym aktualnie się zmagasz oraz na przywrócenie harmonii w Twoim życiu.

Sesja Czytania Duszy jest dla Ciebie, jeśli potrzebujesz:

 • poznać i rozumieć swoją duszę
 • dowiedzieć się jaki jest plan Twojej duszy na to życie
 • poznać i uwolnić swoje talenty i dary duchowe
 • wybrać lub zmienić kierunek swojej drogi życiowej
 • podjąć ważną decyzję zgodną z Twoim najwyższym dobrem
 • uzdrowić serce
 • uzdrowić traumy
 • uzdrowić relacje
 • uzdrowić zapisy karmiczne i rodowe
 • przetransformować swoją ścieżkę zawodową
 • rozpuścić blokady oddzielające Cię od życia w Mocy i Spełnieniu
 • oczyścić i zharmonizować czakry

To tylko kilka wybranych tematów, z którymi klienci najczęściej zgłaszają się na sesje Czytania Duszy. Możesz mieć swój unikatowy temat, który nie znajduje się na tej liście.

ZAPRASZAM CIĘ DO WSPÓLNEJ PODRÓŻY DO WIELOWYMIAROWEGO ŚWIATA TWOJEJ DUSZY!

Każdą sesję nagrywam na plik audio oraz po zakończeniu wysyłam do Ciebie, dzięki czemu możesz później wrócić do swojego procesu. Sesje Czytania Duszy przeprowadzam on-line.

DOWIEDZ SIĘ CO POWIEDZIELI INNI, KTÓRZY WYBRALI SIĘ W TĘ PODRÓŻ ZE MNĄ.

terapia w przestrzeni serca

Przestrzeń serca

Sesję Czytania Duszy odbywam w stanie transu, będąc w połączeniu z przestrzenią serca oraz źródłem czystej świadomości.

Czym jest właściwie „przestrzeń serca”? Jest to wymiar duchowy naszego istnienia, który ma połączenie ze źródłem czystej świadomości. Energetyczny kanał łączący nas z tą przestrzenią znajduje się  m in. na wysokości czakry serca. 

Jeśli swoją świadomość ześrodkujemy w czakrze serca i wyślemy intencję połączenia się ze źródłem czystej świadomości, nasze fale mózgowe zaczynają spowalniać a równocześnie uaktywnia się kontakt z naszą duszą oraz energią duchową. 

Szamani, uzdrowiciele, kapłani od wieków odbywają swoje podróże i rytuały w tym stanie świadomości, w transie, ponieważ pozwala on na kontakt ze światem niewidzialnym, z wymiarami o innych częstotliwościach wibracyjnych oraz komunikację z nimi. Czytanie Duszy z poziomu Przestrzeni serca jest pracą terapeutyczno-duchową, odbywającą się w tym stanie świadomości, w który wchodzę ja, jako terapeuta, łącząc się w tej przestrzeni z Twoją duszą oraz przewodnikami duchowymi. 

Przewodnicy duchowi

Podczas sesji Czytania Duszy charakterystyczna jest obecność przewodników duchowych, istot duchowych, które towarzyszą nam w naszej wędrówce przez życie, wspierają nas i pomagają wzrastać. Spotkanie z Twoją duszą jest wspaniałą okazją do bezpośredniego kontaktu Twoich przewodników duchowych z Tobą, do przekazania Ci treści, które są na ten moment dla Ciebie najważniejsze. Można im zadawać bardzo konkretne pytania, a nieraz prowadzić z nimi wręcz dialog. Przewodnicy duchowi także nieraz biorą udział w procesach uzdrawiania, uwalniania blokad, lub zapraszają do pomocy inne istoty z planu duchowego, w zależności od potrzeb Twojej duszy.

Uzdrawianie duchowe

Każda osoba czytająca ma swój unikalny styl zgodny z jej naturalnymi predyspozycjami, oraz zapleczem wiedzy i umiejętnościami. Ja oprócz tego, że jestem wyszkoloną terapeutką metody Czytanie Duszy, korzystam także ze swojego zasobu spiritual coacha, hipnoterapeutki i szamanki. Pozwala mi to na jeszcze lepsze zrozumienie Twojego świata mentalnego, emocjonalnego, jak i na dostęp do wielowymiarowej przestrzeni duchowej, w której podczas moich sesji odbywają się procesy uzdrowienia duchowego. 

Moja mentorka Czytania Duszy Lesława Natalia Jaworowska określiła moją specjalizacje następująco: Kiedy myślę o darze, który posiada Anita, to na myśl przychodzi mi słowo Uzdrowicielka. Każdy dar osoby, która pracuje techniką Czytania Duszy jest inny – specjalizacją Anity w moim odczuciu jest właśnie uzdrawianie przyczyn problemów, oczyszczanie energetyczne, harmonizowanie energii.

Szamanka Al Dona nadała mi po kilku sesjach Czytania duszy imię szamańskie Diamentowy Promień.

Opinie po moich sesjach czytania duszy

Pierwsze czytanie, które zrobiła mi Anitka mogę określić jedynie słowem „spektakularne”. W momencie rozpoczęcia czytania, z powodu problemu którego akurat doświadczałam, odczuwałam lęk o bardzo dużym nasileniu. Kiedy w czytaniu nastąpiło uzdrowienie z rąk Przewodników, lęk mnie całkowicie opuścił i zaczęłam doświadczać spokoju i radości. Kiedy myślę o darze, który posiada Anita, to na myśl przychodzi mi słowo Uzdrowicielka. Każdy dar osoby, która pracuje techniką Czytania Duszy jest inny – specjalizacją Anity w moim odczuciu jest właśnie uzdrawianie przyczyn problemów, oczyszczanie energetyczne, harmonizowanie energii. Anita jest w trakcie prowadzenia sesji skupiona, empatyczna, potrafi stworzyć przestrzeń, w której człowiek się otwiera i poddaje w poczuciu bezpieczeństwa procesowi Czytania Duszy. Polecam z serca sesje z Anitą.

∼Lesława Natalia Jaworowska, trenerką rozwoju osobistego i duchowego, terapeutka metody Zdrowa Dusza

 

Moja sesja Czytania Duszy prowadzona przez Anitę była doświadczeniem poruszającym i głębokim. Czułam, że jestem pod opieką profesjonalistki, która uzdrawianiem zajmuje się od bardzo długiego czasu, wykraczającego poza obecną inkarnację. Jej wrażliwość, wewnętrzny spokój, doskonałe połączenie z intuicją oraz uważność na drugiego człowieka wzbudzają poczucie bezpieczeństwa i zaufanie do odczytywanych przez nią przekazów. Spotkanie z kobiecą energią Anity i poddanie się jej metodom terapeutycznym pozwala głębiej zanurzyć się w swojej prawdzie i pięknie. Warto dać sobie taki prezent.

Dagmara Konopacka, hipnoterapeutka, Polski Instytutu Hipnozy  

 

Potężny proces. Poruszające spotkanie z tą częścią siebie, która niechętnie się odsłania, choć każdego dnia prosi o odkrycie. Jeśli coś doprowadzi Cię do spotkania z Anitą, to wiedz, że to dusza rozpoznała duszę. Namaste Anito! Jesteś Światłem.

∼Kasia Bem, nauczycielka jogi i medytacji 

 

Wspaniała uzdrowicielka z doskonałymi wglądami, dokładnie w te „obszary”, gdzie trzeba na dany moment życia i bycia….przeprowadziła nas z duszą przez wiele wcieleń by lepiej poznać i zrozumieć siebie …
Sesja odbywała się w przepływie, jasności i zrozumieniu.
Uzdrowienia, które odbywały się na sesji czułam fizycznie w ciele, blokady które nie pozwalały na swobodny przepływ energii rozpuszczały się i ciało jakby się udrażniało.
Uczucie które towarzyszy mi po sesji Czytania Duszy to dopełnienie:) jakby uzupełniły się brakujące elementy/informacje…
Osadzona w spokoju i zaufaniu z jasnymi wskazówkami do pracy.
Dziękuję za to doświadczenie.
Namaste❤️

∼Daria Deren

 

Kilka tygodni temu trafiłam przypadkiem w internecie na Anitę… Przypadkiem? Sama się teraz śmieję z tego bo nie ma przecież przypadków… Był to taki czas w moim życiu kiedy szukałam odpowiedzi, choć chyba do końca nie znałam pytania. Jak się później okazało, nie musiałam. Z pomocą przyszła Anita i Czytanie Duszy. Sesja z Anitą była bardzo głębokim przeżyciem dla mnie. Po czymś takim już nic nie jest takie samo. Ja nie jestem już taka sama. W trakcie sesji wszystko było takie nowe, ale nad wyraz takie oczywiste. Przecież moja dusza zna mnie najlepiej. Wie czego potrzebuję. Cudowna energia, która biła od Anity i Jej łagodny ton głosu, sprawiał, że na każdym spotkaniu czułam, że jestem na właściwym miejscu, z właściwą osobą. Nie było żadnego stresu, żadnego „muszę” i „boję się”. Po prostu…płyniemy. I to uczucie po…ta lekkość…ta radość. Jakbym dostała skrzydeł.  Po trzech sesjach z Anitą zyskałam wiele, więcej niż oczekiwałam. Teraz, po czasie, zdaję sobie sprawę ja bardzo tego potrzebowałam. Dziękuję Ci Anito. Jestem i będę Ci dozgonnie wdzięczna.

~Monika Kozyra

Najpiękniejszą sesja, w której brałam udział. Dostałam od Anity znacznie więcej niż się spodziewałam. Podczas sesji nie tylko została odkryta moja misja i moje potencjały, ale także uzdrowione blokady stojące na drodze do realizacji tych potencjałów. Ogromne wzruszenie i wdzięczność dla Anity za połączenie z moją duszą. Po sesji poczułam ulgę i spokój. Wiem kim jestem i dokąd zmierzam”
~ Agata Zielińska
 
 
Anitko, czuję jak mocno pracuje we mnie nasza ostatnia sesja Czytania Duszy. Czuję się ze sobą połączona. Nie mam poczucia czucia szyby, co jest dla mnie niezwykłym doświadczeniem. I czuję też, że coś ważnego się teraz dzieje we mnie. Jak szybciej do mnie dochodzą informacje z pola. Wydaje mi się, że łatwiej mi siebie zrozumieć i nazwać to co się ze mną dzieje. I nawet jeśli coś jest w danym momencie trudne czy niewygodne to jeszcze szybciej wracam do siebie, do normalności w codzienności. Ciekawe tak siebie postrzegać.
Coraz bardziej widzę i zaczynam czuć swoje granice. Zaczynam czuć swoje wnętrze, ale potrzebuje ciszy. Trudno mi widzieć i czuć siebie w chaosie albo hałasie. Niezwykłe rzeczy się dzieją. Nie wyobrażasz sobie jaka jestem Tobie wdzięczna za  sesję czytania duszy. Ta możliwość by mieć dostęp do siebie i nie czuć tej szyby, jest wprost cudowna. Teraz kiedy do Ciebie pisze czuję jak przeze mnie przepływa energia. Czytanie i słuchanie informacji z pola czy jak to nazwać i słyszeć prowadzenie w pisaniu, dzieleniu się, to jest dla mnie WOW. 
Jesteś niezwykła, rób to co robisz, bo to otwiera i pomaga wyjść z ciemności by znów zobaczyć siebie i poczuć siebie. Po naszej sesji środowej miałam najlepsze sesje ze zwierzętami od 3 mcy. 
Nie mam słów więcej, by wyrazić wdzięczność za to co do tej pory się dzieje. 
 
Agnieszka Stróżyk
 

 

Anito, jeszcze raz bardzo dziękuje Ci za cudowne doświadczenie, które umożliwiałaś mi dzisiaj przeżyć! 😊🙏💛 Doświadczenie to pozostanie ze mną na zawsze, odkryć tyle cennych informacji o sobie to prawdziwy skarb.  Niesamowicie się cieszę, że do tego zadania wybrałem Ciebie, bo czułem jak bardzo byłaś zatroskana o moją sprawę, wprowadziłaś ogrom spokoju, zrozumienia i zaufania do całego procesu, jasno tłumaczyłaś co pojawiało się w trakcie sesji nie zostawiając mnie na końcu bez kojącego słowa wsparcia i rozmowy.  Czuje ogromną wdzięczność i satysfakcję za to spotkanie i bardzo bym chciał je jeszcze powtórzyć w przyszłości 🤗                                                         Polecam tym, którzy poszukują odpowiedzi na trudne pytania o sobie i swoich doświadczeniach na głębokim poziomie oraz tym, którzy potrzebują potwierdzenia swoich wyboru lub poszukują swojej życiowej drogi, bo tego przeżycia nie zastąpi żadna książka i żaden kurs, jest wyjątkowe! 😊

∼ Tomasz Kocot

 
Przed sesją nie akceptowałam mojego ciała, walczyłam z nim, próbowałam zmieniać, obwiniałam o różne rzeczy, karałam. Pamiętam, jak mi powiedziałaś, że mam takie ciało, jakiego potrzebuję i że mi do czegoś ma służyć.
Kiedy je zaakceptowałam, przestałam z nim walczyć. przyszły do mnie tematy blokad w ciele i metoda EFT. Zrozumiałam ile moje ciało dla mnie robiło, jak mnie chroniło, jak latami, mimo zaniedbań, funkcjonowało bezawaryjnie. Poczułam wdzięczność do mojego ciała za to wszystko. I do Stwórcy za stworzenie tak skomplikowanej i cudownej rzeczy, jak ludzkie ciało.
Teraz myślę o moim ciele z czułością, zaczęłam je czuć, słuchać, rozumieć co do mnie mówi, dbać o nie. To całkiem nowe dla mnie. Wciąż przychodzi coś nowego, co pozwala mi lepiej je zrozumieć. Teraz widzę, że ono do mnie krzyczało od długiego czasu, a ja to ignorowałam. Nie myślałam, że w tak krótkim czasie tak się może zmienić podejście do własnego ciała.
Nie wiem, czy to ustawianie czakr pomogło, czy co innego, ale bardzo Ci dziękuję! Jestem ciekawa, jak to się dalej rozwinie.
∼Marta Ch.  

 

Polecam Anitę z całego serca. Sesja Czytania Duszy, której doświadczyłam, przyniosła mi wiele wglądów i głębokiego spokoju. Anita to uważna terapeutka, mądra i doświadczona kobieta, piękna dusza o niezwykłej uzdrawiającej energii. W Anity rękach czułam się zrelaksowana i bezpieczna. Przynajmniej raz w życiu warto doświadczyć takiej sesji.

∼Magdalena Gołda, terapeutka duchowa, hipnoterapeutka, Halo życie

 

Miałam ogromne szczęście, że trafiłam na Czytanie Duszy do Anity, która od kilku miesięcy bardzo mi pomaga przeprowadzając transformujące sesje uzdrawiania. Łagodne empatyczne podejście oraz ogromna energia, którą Anita emanuje sprawia, że podczas sesji szybko się rozluźniam oraz oddaję zaufanie wyższemu prowadzeniu. Na sesje Anity Szabo trafiam na ogół w trudnych, dla mnie z pozoru beznadziejnych sytuacjach, czy na zakrętach życiowych. Zawsze otrzymałam poczucie głębokiego wsparcia oraz sesja pomogła mi zrozumieć moją sytuację z głębszej perspektywy, otrzymałam odpowiedzi, których wcześniej nie mogłam odnaleźć. Za pierwszym razem trafiłam na sesję Czytania Duszy z powodu trudnej sytuacji, kiedy miałam trzy dni na wyprowadzkę oraz brak alternatywnego miejsca zamieszkania. Podczas sesji zadziało się wiele procesów uzdrawiających po czym pokazały się wglądy dotyczące nowego miejsca. Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu już na drugi dzień dokładnie to idealne miejsce z wizji sesji przyszło to mojego życia. Inne moje sesje dotyczyły problemów finansowych oraz zdrowotnych, które również niczym zamachnięciem czarodziejskiej różdżki rozwiązały się najlepszą z możliwych wersji wydarzeń. Jestem pod ogromnym podziwem tej metody oraz polecam ją wszystkim, którzy są otwarci na dużo dobrych zmian w swoim Życiu. Dziękuję Anito!

∼Lina Sen

 

 

 

Cennik

PAKIET SESJE ON-LINE
Jedna sesja  350 ZŁ                               
Pakiet 3 sesji 900 ZŁ                            
Pakiet 5 sesji 1500 ZŁ                         
SESJE CZYTANIA DUSZY ODBYWAM TYLKO ON-LINE
WARUNKI realizacji sesji
 • Bądź proszę punktualnie.
 • Czekam na Ciebie przez 20 minut od umówionej godziny, jeśli się nie pojawisz, sesja przepada.
 • Sesja odwołana na mniej niż 48 godzin przed jej terminem jest płatna w 50%, mimo że się nie odbyła.
 • Dwukrotne przesunięcie terminu tej samej sesji, nawet z zachowaniem wyprzedzenia 48 godzin jest uznane za sesję, która się odbyła (sesja taka jest płatna).
 • Wpłat  należy dokonywać z wyprzedzeniem, tak, aby przelew za sesję dotarł na moje konto najpóźniej na 3 dni przed umówioną sesją. Wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji terminu. Brak wpłaty oznacza dla mnie rezygnację z umówionego terminu.
  Jeśli umawiasz się na sesję z dnia na dzień i w związku z tym  robisz przelew „w ostatniej chwili”, wyślij mi proszę potwierdzenie przelewu.
Dokonanie płatności oznacza akceptację i stosowanie się do powyższych zasad.

 

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO SESJI?

INTENCJA
 • Kluczem do powodzenia każdego procesu jest świadomość intencji. Zastanów się z jakim problemem chcesz pracować oraz jaki efekt chcesz osiągnąć. Postaraj się zapisać swoją intencję, ponieważ ubranie intencji w słowa jest najlepszą weryfikacją jej trafności. Przeczytaj zapisaną przez siebie intencję i sprawdź czy jest spójna z pragnieniem Twojego serca. 
 • Nie przejmuj się, jeśli nie uda Ci się sprecyzować swojej ostatecznej intencji. Twoją intencję omówimy tuż przed rozpoczęciem Czytania, lub umówimy się na bezpłatną konsultację telefoniczną lub mailową, podczas której ustalimy, czego potrzebujesz i czy mogę Ci w tym pomóc. 
Jaką metodę pracy wybrać?
 • Zapoznaj się proszę z opisem obu metod: sesji Czytania Duszy i sesji hipnoterapeutycznych. Być może od razu jesteś w stanie poczuć, która z tych metod jest dla Ciebie korzystniejsza. Jeśli jednak masz wątpliwości, podczas rozmowy ustalimy, która z tych praktyk będzie dla Ciebie odpowiednia.
Jak długo trwa proces sesyjny?
 • Czytanie Duszy należy do metod krótkoterminowych. Zależnie od problemu oraz Twojej intencji potrzeba od 1-3 sesji Czytania Duszy. Na począteku umawiamy się na pojedynczą sesję, po której zdecydujesz czy chcesz skorzystać z pakietu.
 • Może też zdarzyć się tak, że po skorzystaniu z sesji Czytania Duszy zechcesz skorzystać z sesji hipnoterapii.  Możesz liczyć na moją pomoc w dopasowaniu harmonogramu i metody do Twoich potrzeb.
 • Sesja Czytania Duszy trwa od 60 do 90 minut. Jest to przybliżony czas trwania sesji. Faktyczny czas sesji zależy od całego procesu i jeśli sytuacja tego wymaga, zostanie on przedłużony bez konieczności dopłat z Twojej strony. 
Warunki dla dobrej sesji on-line
 • Sesje on-line odbywają się na Skype, Zoom.
 • Zadbaj o ciszę wewnętrzną. Wycisz się na minimum 15 minut przed sesją, odłącz się od wszystkich komunikatorów, urządzeń multimedialnych, przypomnij sobie o swojej intencji, przygotuj sobie coś do picia i chusteczki.
 • Wyeliminuj zakłócenia z zewnątrz. Znajdź spokojne miejsce odizolowane od bodźców. Nie jest możliwa sesja, jeśli obok Ciebie są inne osoby, jesteś w miejscu publicznym, na otwartym terenie lub w aucie.

 

© Anita Szabo. All rights reserved.