logo w połączeniu anita szabo

Życie w harmonii z duszą. Zrelaksuj się

4 stycznia, 2021

Nowy rok, nowy krok. Umysł podpowiada, że trzeba rozpoczynać nowe rozdziały, zrobić coś lepiej, jeszcze bardziej w harmonii ze swoją duszą. Nowy rok jest rzeczywiście symbolicznym punktem w czasie, kiedy warto robić podsumowania przeszłości oraz plany na przyszłość. Jednak jeśli odczuwasz napięcie już na samą myśl o nowym początku a związaną z nim listą zadań, mam dla ciebie propozycję.  Zanim zakaszesz rękawy i zabierzesz się do pracy – ZRELAKSUJ SIĘ.

Przymknij na chwilę oczy, weź kilka głębszych wdechów i wydechów, rozluźnij się, wyobraź sobie siebie zrelaksowaną/zrelaksowanego, radosną, rozluźnioną. Jak robiłabyś wszystkie swoje nowe plany będąc w stanie relaksu i rozluźnienia, w połączeniu ze swoją duszą? Z jakiej energii zrobił byś swój pierwszy krok. Jak wygląda Twoja twarz, jak porusza się Twoje ciało kiedy odbywasz swoją nową podróż będąc zrelaksowaną/nym, oddychając pełną piersią? Daj sobie dosłownie 3 minuty takiego ćwiczenia obserwując siebie w działaniu w stanie relaksu i rozluźnienia. 

Jak siebie widzisz? Zrelaksowany umysł i serce pomaga nam być twórczymi, autentycznymi, nadaje naturalny rytm naszym działaniom. W dodatku wchodząc w swój naturalny stan coś w środku automatycznie zaczyna ufać, że wszystko potoczy się we właściwym tempie i czasie i w najlepszy dla nas sposób, w harmonii z duszą. Dlatego kochani, jeżeli tak jak ja poczuliście dzisiaj presje Nowego roku i związanego z nim nowych planów, ZRELAKSUJMY SIĘ.

© Anita Szabo. All rights reserved.