logo w połączeniu anita szabo

„ROZWIJAM W PEŁNI SWOJE SKRZYDŁA”

7 marca, 2022

„ROZWIJAM W PEŁNI SWOJE SKRZYDŁA”

ODZYSKUJĘ WEWNĘTRZNĄ MOC!

Droga Siostro!

Chcę Cię o coś zapytać.

  • Czy jesteś na swojej ścieżce samorealizacji a jednak brakuje Ci więcej odwagi i wiary w siebie potrzebnej do tego, żeby w pełni wyrazić siebie prawdziwą?
  • Czy może zamierzasz wkroczyć na swoją ścieżkę, ale blokują Cię obawy, że nie jesteś wystarczająco utalentowaną i zdolną do tego, żeby Ci się naprawdę udało?
  • Czy koszty energetyczne jakie ponosisz poprzez swoje działania są zbyt wysokie a większość swojego czasu czujesz się zmęczona, niedoceniona i sfrustrowana?

Jeśli Twoja odpowiedź przynajmniej na jedno z powyższych pytań brzmi TAK, to spotkanie może być dla Ciebie ważnym krokiem na ścieżce do PEŁNEGO WYRAŻANIA SWOJEJ KOBIECEJ MOCY.  

Kobiety przez tysiąclecia nie miały prawa do wyrażania swojej autentycznej mocy, talentów, mądrości i intuicji. W wyniku tej długiej historii powstały w naszej podświadomości i duszy blokady, programy rodowe i karmiczne, które nie pozwalają nam rozwinąć skrzydeł oraz manifestować swój prawdziwy potencjał i moc.

Wiedz, że masz również Moc Sprawczą żeby to zmienić. Możesz uwolnić blokady, uzdrowić niesłużące Ci zapisy rodowe i karmiczne, dzięki czemu:

  • uzyskasz dostęp do swojej Kobiecej Mocy, rozpoznasz ją i znajdziesz odwagę do tego, żeby ją zamanifestować w swoim życiu

  • wzrośnie Twoje poczucie własnej wartości, pewności siebie i poczucia sprawczości

  • wejdziesz na ścieżkę swojej mocy, co przełoży się na podwyższenie poziomu Twojej energii życiowej, spokoju i spełnienia

Podczas bezpłatnej konsultacji 1:1 trwającej ok. 30 min. przyjrzymy się wspólnie Twojej sytuacji, porozmawiamy o Twoich potrzebach. Taka rozmowa przyniesie Ci nową perspektywę, głębsze zrozumienie swojego problemu, co już na tym etapie uruchomi Twój proces uzdrowienia i uwolnienia swojej mocy. Następnie możemy wspólnie zadecydować o naszej dalszej współpracy.

Jesteś gotowa pożegnać stare programy, narzucane na Ciebie przez wieki i powitać swoją KOBIECĄ MOC?

Zarezerwuj swój termin bezpłatnej konsultacji pod tym linkiem

*Zapisując się na konsultację wiedz, że stawisz się na nią- jeżeli nie jesteś pewna NIE zapisuj się, dzięki temu dasz przestrzeń innym kobietom, które skorzystają z tej konsultacji.

Dlaczego Ci to proponuję?

Wiem jak to jest przechodzić przez tzw. „niemoc mocy”, kiedy niewidzialne blokady nie pozwalają w pełni manifestować siebie prawdziwą. To są blokady zapisane w podświadomości oraz w matrycy duszy. Sesje hipnoterapii oraz Czytania Duszy są potężnym narzędziami, które doprowadziły mnie oraz moje klientki do uwolnienia się od tych blokad, rozpoznania swojej autentycznej mocy oraz wyrażenia jej w życiu.

Kroczenie swoją ścieżką mocy zmieniło wszystko w moim życiu na lepsze a wiem, że tak samo może zmienić i w Twoim.

Dlaczego Ja? Dowiedz się więcej.

CZYTANIE DUSZY

© Anita Szabo. All rights reserved.