logo w połączeniu anita szabo

Język Duszy

26 maja, 2021

Czy znasz język swojej Duszy? Ona rozmawia z tobą na wiele sposobów, tylko czy dostrzegasz jej głos wśród hałaśliwych komunikatów umysłu?

Czy znasz język swojej duszy?

Czy znasz język swojej Duszy? Ona rozmawia z tobą na wiele sposobów, tylko czy dostrzegasz jej głos wśród hałaśliwych komunikatów umysłu?

Podczas sesji Czytania Duszy fascynujące jest dla mnie to, że każda dusza komunikuje się w trochę inny sposób. Nie ma dwóch takich samych dusz, tak jak nie ma dwóch takich samych ludzi. Język twojej duszy jest jedynym w swoim rodzaju, szczególnym zbiorem kodów, które mają służyć do porozumienia głównie pomiędzy Tobą a Nią. Jest to język zbudowany z pełnej skali Twojej wyjątkowości, odrębności, opowieści jedynej takiej istoty w całym Wszechświecie, którą jesteś. Nie ma innej takiej istoty jak Ty i nie ma innej takiej Duszy w kosmosie jak Twoja.

Opowieść Duszy

Opowieść Twojej Duszy splatana jest ze wszystkich doświadczeń tego i poprzednich wcieleń, zapisów rodowych, kodów twojego umysłu, jak i z wyjątkowego boskiego pierwiastka, talentów i darów, które zostały jej dane ze źródła. To wszystko składa się na mozaikę jedynego w swoim rodzaju potencjału, którym Ty jesteś obdarzona, obdarzony.
A zatem jeżeli Twoja Dusza przemawia do Ciebie, słowami, symbolami, obrazami, dźwiękami, zapachami, pieśniami… nikt poza Tobą nie może zrozumieć jej lepiej. Dlatego rozmawiaj ze swoją Duszą, poznaj jej język, kody i metafory. Jest to dla Ciebie największa skarbnica wiedzy o Tobie i o Twojej esencji.


Czego pragnie Twoja Dusza?

Czy znasz język swojej Duszy? To pytanie równoznaczne jest z pytaniem – Czy znasz siebie? Czy wiesz Kim Jesteś w swojej esencji? Czego pragnie Twoje Serce? Czego pragnie Twoja Dusza? Jaki ma plan na to życie? W jakim kierunku chce się rozwinąć, po co właściwie wcieliła się w to życie?
Odpowiedź na te pytania może nadać nowy kierunek i sens Twojemu życiu. A zatem warto zadawać te pytania swojej duszy. Podążając za jej odpowiedziami Twoje życie może nabrać pełni, sensu, energii radości i co za tym idzie szczęścia. Zapraszam do zgłębiania tajemnic swojej duszy.


https://anitaszabo.com/czytanie-duszy/

© Anita Szabo. All rights reserved.